Služby

“Věř v sebe. Měj víru ve své schopnosti. Bez důvěry ve své vlastní síly nemůžeš být ani úspěšný ani šťastný.”

Ve své síly jsem uvěřil. Proto vám mohu předat mnoho poznatků a zážitků. Mohu být i pomocnou rukou, abyste se sami stali úspěšnými a šťastnými.

 

 

 

 

Přednášky

Už téměř 40 let můj život tvoří jóga, osobní rozvoj a hudba. Od toho se odvíjí i mé přednášky. Využití jógy v denním životě, přes tajuplnou tantru, po vliv hudby a zvukových vibrací na duchovní rozvoj. Tím výčet rozhodně nekončí. Rád přizpůsobím přednášku přímo vašim potřebám.

MÁM ZÁJEM O PŘEDNÁŠKU →

Individuální výuka

Kurz osobního rozvoje je pro všechny, kteří potřebují vnitřní obměnu. Zahrnuje jógu, meditaci, nalezení vnitřního klidu a hlavně práci na sobě samém. Ověřil jsem si, že individuální výuka posune člověka nejdále, a proto volím tuto metodu.

POTŘEBUJI ZMĚNIT VNITŘNÍ NASTAVENÍ  →

Muzikoterapie

Už jste se určitě setkali s tím, že hudba ve vás vyvolává spoustu emocí. Dokážu vás přesvědčit, že hudba, zvuky a vibrace mají neuvěřitelně silnou moc na harmonizaci a poznání vašich vnitřních energií. Koncertní vystoupení i semináře náda jógy jsou samy o sobě uměleckým zážitkem přinášející uvolnění.

CHCI VĚDĚT VÍCE O TOM, CO DOKÁŽE HUDBA →

Poslechové pořady

Poslechový a přednáškový pořad, ve kterém využívám svých zkušeností a nahrávek hudebních tradic z celého světa. Získáte vhled do etnické, vážné a meditační hudby a nadchnete se jejich úchvatnou pestrostí. Pořady se dotýkají historického a duchovního pozadí, přesahují hudební rámec a přinášejí poučení o nás samých.

ZAJÍMAJÍ MĚ POSLECHOVÉ POŘADY  →