Kurz osobního rozvoje

Kurz osobního rozvoje

“Pomocí energie, bdělosti, sebekontroly a sebeovládání si moudrý člověk vytvoří ostrov, který ani povodeň nedokáže smést.

Kurz osobního rozvoje

Kurz osobního rozvoje jinak. Nehodlám vám linkovat životy, říkat, co máte dělat, abyste byli šťastní a efektivní. Osobní rozvoj vnímám jako péči o sebe a o své čtyři roviny - fyzickou, mentální, duchovní a emoční, které musí být v rovnováze, abyste žili šťastně, klidně a jednoduše s menším stresem.
~
Co je na osobním rozvoji to nejcenennější? Budete pracovat do hloubky sami se sebou. Otevřete brány do svého nitra a podaří se vám nalézt spousta odpovědí na dlouho kladené otázky. Poznáte své opravdové já a budete ho rozvíjet.

Co můžete na kurzu osobního rozvoje očekávat?

Jógu, meditaci, nalezení vnitřního klidu a skutečnou práci na vašem rozvoji. Právě jógu samotnou vnímám jako naprostý základ osobního rozvoje. Je o objevování sebe sama, vědomí a vnímání radosti z momentálního prožitku. Pomocí jógy se naučíte pracovat s energií a tím odstraníte bloky a vazby, které vás omezují na fyzické a mentální rovině. Ať už mluvíme o strachu z neúspěchu, bolesti, zklamání či nemoci. Největší uvolnění zažijete v okamžiku, kdy se osvobodíte od svého ega, které je příčinou mnoha problémů. Jóga je procesem otevíráním, pomocí kterého najdete komfort mimo svou komfortní zónu.

Kurz, který je pro každého originální

Není možné úplně a přeně předem specifikovat, co budete muset absolvovat na vaší cestě za rozvojem sebe sama. Individuální kurz mi naplno umožňuje poznat vaše pochybnosti, strasti, tužby a otázky. Na základě toho společně začneme tvořit kurz osobního rozvoje, určený jen vám.

~ Přihláška na Kurz osobního rozvoje ~

  • Date Format: DD slash MM slash YYYY
Kurz osobního rozvoje